• https://www.facebook.com/groups/bitbilgisayar/
B.İ.T GÜVENLİK
DÖVİZ KURU
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
VERİ KURTARMA
 verikurtarma
TEKNİK SERVİS
 teknik
 servis

HAKKIMIZDA

   
       
FİRMA ADININ ORTAYA ÇIKMASI

   Firmamızın ismi B.İ.T Bilgisayar ve Teknik Servis dir. Firma ismimizin yaratıcısı firma sahibimizin okudu bölümdür. Bilgisayar ve Bilişim dünyasında 0 ve 1 lerden oluşur tıpkı hayat gibi bu sıfır ve birler yazılım ortamında birleşip verileri oluşturur. İşte bu verilerin tamamına BİT ismini veririz. Firmamızın ismide burdan gelmektedir. Yani teknoloji çağının en küçük data birimine BİT adını vermekteyiz.
   Ayrıca B.İ.T "BİLGİSAYAR - İLETİŞİM - TEKNOLOJİ" anlamına gelmektedir.

      
        HAKKIMIZDA

   Firmamız resmi olarak 2017 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Gayri resmi olarak 10 yıldır home office hizmet vermekteyiz. Bilgisayar elektroniği üzerine ustalık belgesine sahip bir firmayız. Firmamız hem bilgisayar, hem cep telefonları üzerine teknik servis hizmeti ve satış hizmeti vermektedir.

   Firmamız bünyesinde bilgisayar sarf malzemeleri,cep telefonu aksesuarları,sarj aletleri,mouse çeşitleri ve güvenlik kamerası sistemleri gibi ürünler bulunmaktadır. Ayni zamanda firmamız bilgisayar ve laptop anakart bakım ve onarım,cep telefonu programlama, chipset tamiri, cep telefonu ve tablet tamiri,monitör tamiri, kırık ekran tamiri,veri kurtarma gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

   Firma sahibimiz aynı zamanda firmamızın teknik destekten sorumlu kişisidir. Kendisi Çağ üniversitesi Matematik-Bilgisayar bölümünü Onur belgesiyle bitirmiştir. Milli eğitim bakanlığına ait sınavlara girip yüksek derece tamamlayarak elektronik,yazılım,CİSCO ve ağ güvenliği alanlarında ihtisatlarını tamamlamıştır ve bu alanlarda ustalık belgelerini almıştır. Bursa'da bilim şenliğine ve Osmaniye fikir yarışmalarına katılıp internetsiz iletişim projesiyle sertifikalar almıştır. 

   Yaptığımız her hizmete ayrı ayrı garanti vermekteyiz. Siz değerli müsterilerimize en uygun fiyatlarda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

   B.İ.T BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE YENİ ÜRÜNLERİMİZLE KARŞINIZDAYIZ.