TEKNİK SERVİS
 teknik
IMEI SORGULA
DÖVİZ KURU
AlışSatış
Dolar8.11548.1479
Euro9.59079.6291

HAKKIMIZDA

   
       
FİRMA ADININ ORTAYA ÇIKMASI

   Firmamızın ismi B.İ.T Bilgisayar ve Elektronik Servis dir. Firma ismimizin yaratıcısı firma sahibimizin okudu bölümdür. Bilgisayar ve Bilişim dünyasında 0 ve 1 lerden oluşur tıpkı hayat gibi bu sıfır ve birler yazılım ortamında birleşip verileri oluşturur. İşte bu verilerin tamamına BİT ismini veririz. Firmamızın ismide burdan gelmektedir. Yani teknoloji çağının en küçük data birimine BİT adını vermekteyiz.
   Ayrıca B.İ.T "BİLGİSAYAR - İLETİŞİM - TEKNOLOJİ" anlamına gelmektedir.

      
        HAKKIMIZDA

   Firmamız resmi olarak 2017 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Gayri resmi olarak 10 yıldır home office hizmet vermekteyiz. Bilgisayar elektroniği üzerine ustalık belgesine sahip bir firmayız. Firmamız hem bilgisayar, hem küçük ev aletleri üzerine hemde elektronik aksamlar üzerine teknik servis hizmeti ve satış hizmeti vermektedir.

   Firmamız bünyesinde bilgisayar sarf malzemeleri,laptop şarj aletleri,mouse çeşitleri ve güvenlik kamerası sistemleri gibi ürünler bulunmaktadır. Ayni zamanda firmamız bilgisayar ve laptop anakart bakım ve onarım,cep telefonu programlama, chipset tamiri, tablet tamiri,monitör tamiri, kırık ekran tamiri,veri kurtarma gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

   Firma sahibimiz aynı zamanda firmamızın teknik destekten sorumlu kişisidir. Kendisi Çağ üniversitesi Matematik-Bilgisayar bölümünü Onur belgesiyle bitirmiştir. Yüksek lisans eğitimini tamamlayarak Bilgisayar Mühendisi ünvanını almıştır. Milli eğitim bakanlığına ait sınavlara girip yüksek derece tamamlayarak elektronik, yazılım, CİSCO ve ağ güvenliği alanlarında ihtisatlarını tamamlamıştır ve bu alanlarda ustalık belgelerini almıştır. Bursa'da bilim şenliğine ve Osmaniye fikir yarışmalarına katılıp internetsiz iletişim projesiyle sertifikalar almıştır. 

   Yaptığımız her hizmete ayrı ayrı garanti vermekteyiz. Siz değerli müsterilerimize en uygun fiyatlarda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

COVİD-19 HAKKINDA

VERİ KURTARMA
 verikurtarma
WEB SİTE
 website
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret20958